Metody wysyłki

Dostawa

 1. Dostawa zamówionych Towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej i realizowana jest na adres wskazany przez Klienta w Zamówieniu przesyłką kurierską (Siódemka). Firma kurierska dostarcza zarówno paczki z Towarem opłaconym przed wysyłką, jak i paczki za pobraniem.
 2. Całkowity koszt dostawy Towaru do Klienta podany jest do wiadomości Klienta przed złożeniem przez niego Zamówienia. Wysokość kosztu dostawy uzależniona jest od wybranej przez Klienta formy płatności oraz sposobu dostawy.
 3. Koszty dostawy Towaru do Klienta kształtują się w następujący sposób:
  a) przesyłka kurierska z przedpłatą – 21,00 zł;
  b) przesyłka kurierska za pobraniem – 24,00 zł.
 4. Przewidywany termin dostawy zamówionych Towarów wynosi 3 (trzy) dni robocze od dnia nadania przesyłki firmie kurierskiej.
 5. Czas nadania przesyłki kurierskiej przez Sprzedającego uzależniony jest od wybranej przez Kupującego formy płatności i przedstawia się następująco:
  a) 1 – 2 dni roboczych od dokonania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia w sposób wskazany w pkt IV ust. 6 powyżej – w przypadku gdy Klient wybrał formę płatności przy odbiorze Towaru (za pobraniem);
  b) 1 – 2 dni roboczych od momentu otrzymania przez Sprzedającego płatności za Zamówienie potwierdzone w sposób wskazany w pkt IV ust. 6 powyżej – w przypadku gdy Klient wybrał formę płatności przed wysłaniem Towaru (przedpłata).
 6. W przypadku zamówienia na Towary, które nie są aktualnie dostępne w magazynie Sklepu Internetowego (zgodnie z informacją o dostępności Towaru widocznej na stronie internetowej Sklepu Internetowego podczas składania Zamówienia) czas realizacji Zamówienia może ulec odpowiedniemu przedłużeniu, o czym Klient zostanie każdorazowo poinformowany przed złożeniem Zamówienia.
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Produkt dodany
Produkt jest już na liście ulubionych

Koszyk zakupów

close